Współpraca

Zapraszamy do naturalnego środowiska Hempley

Priorytetem marki Hempley jest dostarczenie najwyższej jakości produktów w oparciu o indywidualne podejście względem naszych odbiorców. Działalność produkcyjna została poprzedzona profesjonalną diagnozą potrzeb Klientów oraz dostosowaniem oferty naszych produktów nawet dla najbardziej wymagających. Wszystko to sprawia, że produkujemy wyroby, które przynoszą widoczne efekty i sprawiają przyjemność z użytkowania.

Jesteśmy zupełnie innowacyjnym producentem produktów z CBD. Korzystamy wyłącznie z polskich upraw ekologicznych naszych Partnerów. Niezwykle istotna jest dla nas kwestia harmonii z naturą, dlatego też, receptury naszych produktów są oparte tylko na naturalnych i zdrowych składnikach co bezpośrednio przekłada się na skuteczne działanie naszych
kosmetyków i olejków.

olej cbd
olej cbd

Sprzedaż hurtowa

Zapraszamy do współpracy Partnerów Biznesowych, którzy chcą poszerzyć swój asortyment o produkty z CBD najwyższej jakości. Nasza sprzedaż hurtowa jest pełną usługą, w której otrzymujesz od nas produkty marki Hempley a ponadto zyskujesz szkolenia asortymentowe oraz dodatkowe wyposażenie do wystawiennictwa produktów naszej marki, dzięki czemu wspólnie zwiększymy sprzedaż i zainteresowanie naszymi markami.

DropShipping

Nasza usługa DropShippingu jest niezwykle korzystna dla przedsiębiorców, którzy niekoniecznie chcą mieć nasze produkty na stanie. Jest to swoisty outsourcing logistyki posprzedażowej dla Twoich klientów. Jedyne co musisz zrobić to sprzedać produkt. Natomiast to my zajmiemy się zapakowaniem i wysłaniem produktów do Twojego Klienta.

olej cbd
olej cbd

Skup konopii

Dzięki dynamicznemu rozwojowi naszej marki, poszukujemy dostawców wiechów konopi siewnej. Skuteczny surowiec wysokiej jakości to podstawa naszej działalności, dlatego szukamy Partnerów, którzy posiadają ekologiczne uprawy. Wilgotność suszu nie może przekraczać 10% natomiast minimalna ilość zamówienia z naszej strony wynosi 3 tony.

 

Skontaktuj się z nami

Hempley
Dyrektor Handlowy
Bartosz Groth
+48 690 085 985